SULIKO žaidimo taisyklės

Informacija apie žaidimą:
1. Žaidimo organizatorius – UAB „Aqua mineralis“.
2. Vandens SULIKO žaidimas (toliau – žaidimas) LastMile programėlėje (Lietuvos teritorijoje).
3. Žaidimas vyksta nuo 2020-06-19 iki 2020-07-19 (imtinai). 
4. Žaidime dalyvaujantys produktai: Gazuotas stalo vanduo SULIKO 1,5l.

5. Žaidimo prizai: 5 grilio vakarėliai.
6. Pirkite 2 vienetus 1,5L SULIKO vandens, išsaugokite pirkimo dokumentą ir jo numerį išsiųskite el. paštu info@sulikowater.eu. Teksto laukelyje įrašykite vardą, pavardę bei telefono numerį. Duomenų saugumas užtikrinamas pagal GDPR reikalavimus ir saugomas žaidimo organizatorių.
7. Su vienu pirkimo dokumentu registruotis galima tik vieną kartą. Būtina išsaugoti pirkimo dokumentą iki žaidimo pabaigos ir pateikti žaidimo organizatoriams prizo įteikimo/atsiėmimo metu.
8. Prizų laimėtojai bus nustatyti 2020 m. liepos 20 dieną atsitiktinės atrankos būdu iš visų užsiregistravusiųjų ir bus paskelbti SULIKO Facebook profilyje. Su visais laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.
9. Žaidimo metu laimėtas prizas bus įteiktas tik turint pirkimo dokumentą. Nepateikus pirkimo dokumento originalo, prizai neišduodami ir pretenzijos nepriimamos. Vienas asmuo gali laimėti tik vieną prizą.
10. UAB „Aqua mineralis“ darbuotojai, jų šeimos nariai, o taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, žaidime dalyvauti negali.
11. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti akciją, prieš tai iš anksto informavęs viešai.